آردواز

اجرای سقف شیروانی
اجرای سقف شیروانی
فوریه 26, 2020
تعمیر سقف شیروانی
تعمیر شیروانی
فوریه 26, 2020

آردواز

طراح و مجری آردواز

آردواز در شهر های مختلف ایران

مشاوره رایگان از طریق تماس یا مراجعه حضوری برای اجرا و نصب آردواز

آردواز و زیباتر سازی نما

برای زیباتر سازی نمای ساختمان ترکیب سیمان بری برای نما ، کنیتکس برای رنگ رویه سیمانبری ، آردواز برای زیبایی و حفاظت نما و در نهایت کنیتکس برای رنگ رویه آردواز جلوه زیبایی را برای نمای ساختمان ایجاد می کند

آردواز و جلوگیری از نفوذ آب

آردواز و جلوگیری از نفوذ آب : همچنین آردواز چتر مناسبی در محافظت انواع نماهای دیگر (آجری، سنگی و…) بوده و سپری در مقابل نفوذ آب -ناشی از برف و باران- از درز پنجره‌های نما به داخل ساختمان می‌باشد.

آردواز و محفظت در برابر آلودگی هوا

آردواز و محافظت نمای بیرونی ساختمان در مقابل کثیف شدن: به صورت طبیعی گرد و غبار و آلودگی‌های هوا بر روی نمای ساختمان‌ها می‌نشیند. بارش باران و آب شدن برف نشته بر لبه بالایی ساختمان‌ها با خود جاری شدن رگه‌هایی از مواد تیره و کثیف تیره کردن نما را به همراه خواهد داشت و مسلما پس از تکرار چندین باره این موضوع با نمایی که دیگر مثل سابق دلچسب نیست روبرو خواهید شد. آردواز چتری برای محافظت نمای ساختمان از تجربه این روند بوده و در عین حال آردواز به ساختمان جلوه زیبایی می‌بخشد. استفاده از آردواز به عنوان چتر و پوشش محافظ نما به عنوان پوشش ضد آب برای نماهای آجری، حفاظت و دوام زیبایی ساختمان را چندین برابر می‌کند.