ساندویچ پانل

سقف شیروانی فلزی
سقف شیروانی فلزی
آوریل 10, 2022
ساخت و نصب خرپا
ساخت و نصب خرپا
آوریل 10, 2022

ساندویچ پانل

با توجه به پیشرفت صنعت ساختمان سازی دیگر آجرها و مصالح ساختمانی مانند آجرها جای خود را به ابزار کاربردی و مهمی دادند که به آنها ساندویچ پانل گفته می شود. می توان گفت ساندویچ پانل از دو لایه ورق فولادی و یک لایه میانی که به عنوان عایق است ساخته شده است.

در واقع انتخاب نوع ساندویچ پانل به نوع ساختمان بستگی دارد که می تواند شامل دیوارهای داخلی و خارجی و یا سقف ها باشد. جنس ساندویچ پانل برای محیطی که می خواهیم این سازه را به کار ببریم بسیار مهم است. به عنوان مثال در مناطقی که میزان رطوبت بالاست استفاده از ساندویچ پانل کاری درست می باشد.

ساندویچ پانل در ضخامت هایی بین ۴ تا ۲۵ سانتی متر و با طول دلخواه بسته به نیاز مشتری برش داده می شود که این خود می تواند در کاهش هزینه ها نقش زیادی داشته باشد. ساندویچ پانل دارای ویژگی مثبت بسیار زیادی می باشد که در این قسمت به ذکر چند مورد از آن اشاره می گردد.

به عنان مثال ساندویچ پانل می تواند فشار بار را تا حد زیادی تحمل کند و همچنین فوم به راحتی می تواند به ورق بچسبد. ساندویچ پانل در برابر صدا عایق است و همچنین در برابر رطوبت و گرما و سرما و یا حتی آتش می تواند محافظ و عایق بسیار خوبی باشد.

ساندویچ پانل ها در کل به دو صورت دیواری و سقفی به کار برده می شوند. در طول سال زلزله های زیادی در کشور رخ می دهد که این امر نشان می دهد که ساختمان ها باید از استحکام کافی برخوردار باشند.

به غیر از زلزله نیز حوادث دیگری باعث رسیدن آسیب به ساختمان نیز می گردد که برای جلوگیری از آسیب های این حوادث باید از سازه های محکم در ساختمان سازی استفاده کرد که ساندویچ پانل یکی از این مصالح محکم است.

استفاده از این محصول باعث می شود فشار به تمامی قسمت های ساختمان به صورت یکسان وارد شود در نتیجه میزان مقاومت ساختمان تا حد زیادی بالا می رود. به دلیل داشتن وزن سبک این محصول سبک بوده و وزن کمی دارد و می توان به راحتی آن را در مکان مورد نظر نصب کرد.

به دلیل داشتن مزایای زیاد این محصول طرفداران آن زیاد می باشد و طبیعی است که توسط تولید کنندگان نیز با کیفیت بالا تولید گردد. جهت تهیه این محصول با تولید کنندگان ما در ارتباط باشید و سفارش خود را در اسرع وقت تحویل بگیرید.