سوله صنعتی

قیمت سقف شیروانی
قیمت سقف شیروانی
آوریل 10, 2022
سقف شیروانی فلزی
سقف شیروانی فلزی
آوریل 10, 2022

سوله صنعتی

سوله صنعتی در واقع فضایی بسیار گسترده بوده و مسقف نیز می باشد. ساخت سوله صنعتی در کشور ما نیز مانند دیگر کشورها رواج زیادی پیدا کرده است. در واقع در یک تعریف کلی تر می توان گفت که سوله ها سازه های بزرگ مسقف می باشند که دارای فضای زیادی برای نگه داری برخی اقلام می باشند.

شاید در گذشته هر کسی نام سوله صنعتی می شنید یاد سالن های بزرگ ورزشی می افتاد ولی امروزه از سوله صنعتی استفاده های زیادی می شود. سوله صنعتی، سازه هایی با سقف شیب دار هستند که دارای دهنه بزرگی نیز می باشند. از این نوع سوله ها برای کارگاه هاتی تولیدی و کارخانجات و یا تالارها نیز استفاده های زیادی می شود.

یکی از قسمت های مهم در سوله صنعتی سقف آن می باشد که استفاده از ساندویچ پنل در سقف آن باعث می شود استحکام آن تا حد زیادی افزایش پیدا کند. امروزه سوله صنعتی در مدل های مختلفی ساخته می شود که یکی از این مدل ها سوله سبک خرپایی می باشد که می توان آن را با جرثقیل نصب کرد و سقف آن نیز به صورت قوسی می باشد.

که این نوع سوله صنعتی دارای قیمت مناسب تری می باشد. یکی دیگر از این نوع سوله ها، سوله تیر ورقی می باشد که از زمان های خیلی دور تا به الان به عنوان یکی از بهخترین سوله صنعتی شناخته شده است.

همان طور که گفته شد بهترین سقف برای سوله صنعتی ساندویچ گانل است که عایق بسیار خوبی در برابر سروصدا و همچنین گرما و سرما می باشد. در هنگام خرید سقف سوله صنعتی به محیطی که می خواهید سوله در آنجا قرار بگیرد توجه کنید وم متناسب با آن خرید خود را انجام دهید تا دچار هزینه های زیادی نگردید.

در سقف برخی سوله ها از ورق های گالوانیزه استفاده می شود که دلیل استفاده از این نوع وئرق ها به این صورت است که ورق گالوانیزه ارزان قیمت می باشد و در برابر شرایط محیطی دوام زیادی دارد و می توان تا مدت ها از آن استفاده کرد.

یکی دیگر از مواردی که می توان برای سقف سوله ها استفاده کرد استفاده از ورق upvc می باشد که دارای دو لایه یو پی وی سی و آلیاژ پلیمری می باشد. جهت خرید این منحصول می توانید با کارشناسان ما در این مجموعه ارتباط بگیرید تا شما را به بهترین نحو راهنمایی کنند. جهت خرید با ما در ارتباط باشید.